Bachovy esence pro psy kapky Strach u psa alkalické 30 ml

Kód: AZ13
Neohodnoceno
Značka: Bachovy kapky
260 Kč
Skladem (>10 ks)
Možnosti doručení

Tato kombinace bylin pro psa je namíchaná na uklidnění pejska a  je vhodná pro psy, kteří jsou nevyrovnaní mají nepředvídatelné chování, jsou agresivní, útoční a trpí strachem a nedůvěrou.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Ušetřete při větším nákupu
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Odměňujeme věrnost zákazníků

Detailní popis produktu

Speciálně připravená směs pro psy z originálních Bachových květů. Tato kombinace kapek pro psa na uklidnění je vhodná pro pejsky, kteří jsou nevyrovnaní mají nepředvídatelné chování, jsou agresivní, útoční a trpí strachem a nedůvěrou. 

Můžete použít při strachu z lidí, jiných zvířat, prostředí. Vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděné a agresivně reagující pejsky na výstavách, při cestování či návštěvě veterináře.

Bachovy esence Strach u psa v alkalické vodě jsou kapky míchané na míru. Níže výpis bylin a vliv na emoce zvířete :

Alkalická voda je z hlediska složení blízka vnitřním tekutinám našeho těla: lymfa, krev, mezibuněčné tekutiny. Znamená to, že takovou vodu víme přirozeně lépe absorbovat. Alkalická voda prokazatelně zlepšuje zdravotní stav organismu: revitalizuje ho, posiluje, regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, léčí rány, ekzémy, reguluje hladinu vápníku v krvi, má antioxidační a detoxikační účinky.

  • Aspen topol - osika  strach bez zjevného důvodu, trestu, násilí, neznámých věcí, pocit nebezpečí, obavy, tíseň, přehnaná citlivost, ustrašenost, plachost, bázlivost.
  • Beech - buk  netolerance, zatvrzelost, arogance, nesmiřitelnost, nesnášenlivost, pocit izolovanosti a nadřazenosti, zarytost, agresivita.
  • Cherry Plum - slíva třešňová  záchvaty vzteku a zuřivosti, pocit velkého zoufalství.
  • Gentian - hořec nahořklý deprese, skepse, zklamání. Holy - cesmína ostrolistá – žárlivost, vztahovačnost, podezřívavost, vztek, negativní pocity, zklamání, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivost, naschvály, urážlivost, prchlivost.
  • Mimulus - kejklířka skvrnitá  strach ze známých věcí, o existenci, bolesti, operace, autorit, zvířat Star of Bethlehem - snědek okoličnatý – šok, bez ohledu na to, před jak dlouhou dobou k němu došlo, velké leknutí, krize, strach. 

Dávkování: Léčebná lahvička je nejekonomičtějším způsobem dlouhodobého užívání esencí. Z takto připravené lahvičky budete pejskovi dávat alespoň 4x denně 4 kapky buďto přímo do tlamičky pejska nebo přimícháním do vody či jídla. Pokud ucítíte na pejskovi potřebu užívat je častěji, samozřejmě můžete. A jelikož se vyrábějí z nejedovatých rostlin, nehrozí předávkování ani žádné vedlejší účinky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: