Bachovy esence pro psy kapky Žárlivost u psa alkalické 30 ml

Kód: AZ15
Neohodnoceno
Značka: Bachovy kapky
260 Kč
Skladem (>10 ks)
Možnosti doručení

Žárlivost u psa kapky v alkalické vodě. Žárlivost u pejska je nejčastěji spojovaná s narozením dítěte nebo s příchodem nového psa do rodiny neboli smečky. Směs namíchaná na míru.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Ušetřete při větším nákupu
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Odměňujeme věrnost zákazníků

Detailní popis produktu

Speciálně připravená směs pro zvířata z originálních Bachových květů. Tato kombinace je vhodná na žárlivost u psa, která je nejčastěji spojovaná s narozením dítěte nebo s příchodem nového psa do rodiny neboli smečky.

Alkalická voda Živá voda (alkalická) nebo jiným slovem zásaditá, má Ph v rozmezí od 7 do 14. Alkalická voda je z hlediska složení blízka vnitřním tekutinám našeho těla: lymfa, krev, mezibuněčné tekutiny. Znamená to, že takovou vodu víme přirozeně lépe absorbovat. Alkalická voda prokazatelně zlepšuje zdravotní stav organismu: revitalizuje ho, posiluje, regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, léčí rány, ekzémy, reguluje hladinu vápníku v krvi, má antioxidační a detoxikační účinky.

Bachovy esence Žárlivost u psa v alkalické vodě jsou kapky míchané na míru. Níže výpis bylin a vliv na emoce zvířete :

  • Gentian - hořec nahořklý  deprese, skepse, zklamání. Heather - vřes obecný –  osamělost, hypochondrie, vztahovačnost, málo lásky.
  • Holy - cesmína ostrolistá žárlivost, vztahovačnost, podezřívavost, vztek, negativní pocity, zklamání, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivost, naschvály, urážlivost, prchlivost.
  • Star of Bethlehem - snědek okoličnatý šok, bez ohledu na to, před jak dlouhou dobou k němu došlo, velké leknutí, krize, strach.
  • Walnut - vlašský ořech všechny změny, stěhování, růst zubů, odchod z domova. 

Dávkování: Léčebná lahvička je nejekonomičtějším způsobem dlouhodobého užívání esencí. Z takto připravené lahvičky budete pejskovi dávat alespoň 4x denně 4 kapky buďto přímo do tlamičky pejska nebo přimícháním do vody či jídla. Pokud ucítíte na pejskovi potřebu užívat je častěji, samozřejmě můžete. A jelikož se vyrábějí z nejedovatých rostlin, nehrozí předávkování ani žádné vedlejší účinky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: