Bachovy esence pro psy kapky Agrese ze strachu u psa 30 ml

Kód: KNZ04
Neohodnoceno
Značka: Bachovy kapky
256 Kč
Skladem (>10 ks)
Možnosti doručení

Tato kombinace kapek je vhodná na agresivitu psa způsobenou jeho strachem. Můžete použít při strachu z lidí, jiných zvířat nebo prostředí.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Ušetřete při větším nákupu
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Odměňujeme věrnost zákazníků

Detailní popis produktu

Speciálně připravená směs pro zvířata z originálních Bachových květů. Tato kombinace je vhodná na agresivitu psa, způsobenou jeho strachem. Můžete použít při strachu z lidí, jiných zvířat, prostředí. Vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděně a agresivně reagující pejsky na výstavách, při cestování, návštěvě veterináře. 

Bachovy esence Agrese ze strachu u psa jsou kapky míchané na míru.

 Níže výpis bylin a vliv na emoce zvířete :

  • Beech - buk  netolerance, zatvrzelost, arogance, nesmiřitelnost, nesnášenlivost, pocit izolovanosti a nadřazenosti, zarytost, agresivita.
  • Cherry Plum - slíva třešňová  záchvaty vzteku a zuřivosti, pocit velkého zoufalství.
  • Holy - cesmína ostrolistá žárlivost, vztahovačnost, podezřívavost, vztek, negativní pocity, zklamání, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivost, naschvály, urážlivost, prchlivost.
  • Mimulus - kejklířka skvrnitá  strach ze známých věcí, o existenci, bolesti, operace, autorit, zvířat.
  • Star of Bethlehem - snědek okoličnatý  šok bez ohledu na to, před jak dlouhou dobou k němu došlo, velké leknutí, krize, strach.
  • Vine - vinná réva dominance, arogance, povýšenost, bezcitnost, nadřazenost, nahánění strachu druhým, velká sebejistota, arogance, panovačnost, bezohlednost.

Dávkování: Léčebná lahvička je nejekonomičtějším způsobem dlouhodobého užívání esencí. Z takto připravené lahvičky budete pejskovi dávat alespoň 4x denně 4 kapky buďto přímo do tlamičky pejska nebo přimícháním do vody či jídla. Pokud ucítíte na pejskovi potřebu užívat je častěji, samozřejmě můžete. A jelikož se vyrábějí z nejedovatých rostlin, nehrozí předávkování ani žádné vedlejší účinky.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: