Dovolujeme si nabídnout až 20% slevy na vybrané druhy Bachových esencí. Slevy se vztahují například na kapky Antistres, Deprese, Hyperaktivita nebo Krizové kapky pro děti i dospělé. Slevy časově omezené.

Bachovy kapky pro psy

I když to málokdo ví, Bachovy kapky můžete podávat i zvířatům a také u nich se projevuje jejich léčivý účinek. Velmi pozitivní vliv mají květové esence například na psy. Psi mají, stejně jako lidé, řadu emocí – cítí radost, strach, štěstí, úzkost, žárlivost nebo například vztek. A právě pro zvládání negativních emocí u psů jsou Bachovy kapky speciálně namíchané.

Bachovy kapky pro psy

bachovy-esence-kapky-alkalicke-agrese-u-psa-krabicka

Je logické, že pes nám nedokáže sdělit, co cítí, ale jeho emoce a třeba i traumata z minulosti mohou negativně ovlivňovat jeho současné chování. Květové esence obsahují ingredience, které pomáhají psům překonat prožité trauma, šok či negativní zkušenost a obnovit jejich radost ze života a důvěru v lidi. Stejně tak ulevují od záchvatů paniky a úzkosti, které mohou psi prožívat při hlasitých zvucích, jako je například hrom při bouřce nebo ohňostroje. Mají pozitivní vliv v situacích, kdy psi cítí strach z návštěvy veterináře nebo při jízdě autem. Pomáhají také v případech, kdy jsou psi agresivní, neustále štěkají, vyjí nebo se potýkají se separační úzkostí. Bachovy kapky samozřejmě nemohou nahradit kvalitní výcvik, ale dokáží obnovit emoční rovnováhu psa a tím přispět ke zlepšení jeho chování.