Dovolujeme si nabídnout až 20% slevy na vybrané druhy Bachových esencí. Slevy se vztahují například na kapky Antistres, Deprese, Hyperaktivita nebo Krizové kapky pro děti i dospělé. Slevy časově omezené.

Bachovy esence na jarní únavu

Venku se konečně začíná oteplovat, ale vy se cítíte, jako kdybyste se měli uložit k zimnímu spánku. Jste naprosto vyčerpaní, bez energie a bez nálady. Bez ohledu na to, kolik reálně spíte, jste neustále ospalí, podráždění, unavení, možná trpíte i bolestmi hlavy, závratěmi nebo vás trápí bolesti kloubů. Přidat se klidně může i nespavost, nechutenství nebo deprese. To všechno totiž patří k jarní únavě, kterou podle odborníků trpí až šedesát procent lidí.

kombinované-esence-bachovy-kapky-směs-39-krabička

 

Pokud se v symptomech jarní únavy poznáváte i vy, je čas vyzkoušet Bachovy kapky proti jarní únavě. Květové esence jsou speciálně namíchány tak, aby příznivě ovlivňovaly psychiku i fyzické rozpoložení. Pomohou vám tedy v případě psychického i fyzického vyčerpání, dokáží příznivě ovlivnit negativní emoce a obnovit vaši vnitřní rovnováhu. Sníží míru únavy a dodají vám energii, sílu i chuť do života. Bachovy květové kapky představují vynikající přírodní prostředek proti jarní únavě, který je účinný a nemá žádné vedlejší účinky.