Bachovy Krizové kapky, vaše záchrana proti stresu

Negativní myšlenky jsou emoce, které se na našem těle podepisují a mohou stát za řadou nemocí. Krizové kapky z Bachových esencí dokáží organismu vrátit ztracenou harmonii.

 

bachovy-krizove-esence-kapky-na-stresZnáme to všichni. Ze všech stran se na nás valí miliony požadavků, úkolů a povinností. Všechno je potřeba mít hotové nejlépe hned a přirozeně v dokonalé kvalitě. Hranice se stále posouvají a tlak se stupňuje. Náš organismus dokáže stresu více či méně vzdorovat, ale když jednoho dne pomyslná struna praskne a objeví se zdravotní obtíže, nejčastěji je řešíme tím, že sáhneme po prášku proti bolesti a jedeme dál. Samozřejmě tušíme, že to není ideální řešení a že se nám nejspíš jednou vymstí, ale je nejrychlejší a nejpohodlnější.

Naše tělo totiž není stroj, v němž by bylo možné v případě poruchy vyměnit jedno ozubené kolečko a tím jej kompletně opravit. Lékaři a vědci už dávno dokázali, že všechno v něm souvisí se vším. Fyzické zdraví je úzce provázáno s tím psychickým – a naopak. Není zkrátka možné tyto dvě oblasti oddělit a domnívat se, že můžeme žít roky ve stresu a na našem těle se to nijak nepodepíše.

Bachovy Krizové kapky se stanou ve vaší kabelce nebo kapse instantní záchranou proti stresu.

To věděl mimo jiné i britský lékař Edward Bach, který celý svůj život zasvětil zkoumání toho, jak obnovit v organismu přirozenou rovnováhu a nastartovat jeho samoléčebné mechanismy. Byl přesvědčen, že většina lidských nemocí je důsledkem psychické nerovnováhy a fyzické obtíže jsou už jen konečnou fází. Edward Bach pracoval zejména s léčivými, planě rostoucími bylinami a určil osmatřicet takzvaných esencí neboli výluhů, které působí blahodárně při nepříznivých stavech a tím i léčí.

Je lhostejné, zda je tento stav způsoben momentálním přetížením, trémou před zkouškou, obavami z operace, špatnou zprávou nebo čímkoli jiným. Krizové kapky svým jedinečným složením dokáží uklidnit rozrušenou mysl a tím vrátit harmonii celému organismu. Díky tomu, že jsou určeny k okamžité spotřebě, můžete je s sebou nosit v kabelce, mít je po ruce v pracovním stole, autě, nebo domácí lékárničce.

Přinášíme vám je nyní ve větším balení a za výrazně nižší cenu než originální výrobce, přičemž samozřejmě složení a kvalita zůstává nezměněná. Jsme jediným prodejcem v České republice, který tento produkt nabízí.