Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 191 hodnocení
5
179x
4
6x
3
2x
2
0x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

VB Avatar autora Věra Bílá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
KČ Avatar autora Kateřina Čížková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
Vse skvělé, doporučuji
ZK Avatar autora Zdeňka Kotyková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.11.2025
TS Avatar autora Tereza Skálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2025
KO Avatar autora Kateřina Ornstová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.10.2025
LP Avatar autora Linda Plačková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.10.2025
Vše v pořádku.
NB Avatar autora Naděžda Bandíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.9.2025
BK Avatar autora Barbora Králová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.9.2025
YK Avatar autora Yva Klímová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.9.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2025
+ Velký výběr a rychlost dodání

JT Avatar autora Jana Tomšů Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.8.2025
Super. Rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 24.8.2025
zásilku jsem si nevyzvedla, neumím platit předem
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den paní Richtrová, kontrolujeme vaši objednávku u které jste si sama při zadání vaší objednávky zadala platbu na DOBÍRKU na adresu výdejní místo: Z-Box 1.máje 1554, Kadaň 432 01. Z-Box se vám neotevře dokud úhrada za objednávku nebude uhrazená. Níže posílám zásady ZÁSILKOVNY, kterou jste si zvolila. Platba dobírky u Z-BOXu probíhá online předem, a to buď v aplikaci Zásilkovna, nebo přes odkaz, který obdržíte v notifikaci po uložení balíku do Z-BOXu. Platba kartou nebo v hotovosti na místě NENÍ MOŽNÁ. Pakli-že si přejete platit příště dobírkou, důrazně doporučujeme neposílat si zásilku do Z-BOXU, ale na VÝDEJNÍ MÍSTA. Děkujeme a přejeme hezký den Novotná
LM Avatar autora Ladislava Mátéová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.8.2025
SR Avatar autora Stanislava Richtrová Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 16.8.2025
poslali jste mi dvě dodávky, ale na obě jsem měla zaplatit předem, to neumím, jsem zvyklá platit řidiči při dodání, takže se obě vrátili. A když mě nevěříte a musím platit předem, tak já nevěřím vám a nic platit předem nebudu i kdybyste o poslali znovu
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 18.8.2025
Dobrý den paní Richtrová, kontrolujeme vaši objednávku u které jste si sama při zadání vaší objednávky zadala platbu na DOBÍRKU na adresu výdejní místo: Z-Box 1.máje 1554, Kadaň 432 01. Z-Box se vám neotevře dokud úhrada za objednávku nebude uhrazená. Níže posílám zásady ZÁSILKOVNY, kterou jste si zvolila. Platba dobírky u Z-BOXu probíhá online předem, a to buď v aplikaci Zásilkovna, nebo přes odkaz, který obdržíte v notifikaci po uložení balíku do Z-BOXu. Platba kartou nebo v hotovosti na místě NENÍ MOŽNÁ. Pakli-že si přejete platit příště dobírkou, důrazně doporučujeme neposílat si zásilku do Z-BOXU, ale na VÝDEJNÍ MÍSTA. Děkujeme a přejeme hezký den Novotná
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.8.2025
Naprostá spokojenost, vše rychle vyřízeno a dodáno, doporučuji.
HR Avatar autora Hana Růžičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.8.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2025
Rychlé dodání, nízká cena, doporučuji.
AF Avatar autora Anita Fuková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2025
MZ Avatar autora Mgr. Věra Zeitlerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2025
Skvělé
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2025
Super rychlé dodání

Ovládací prvky výpisu

191 položek celkem