Bachovy kapky pro děti s příchutí citronu 30 ml

Kód: 350110
Neohodnoceno
275 Kč
Skladem (>10 ks)
Možnosti doručení

Rádi byste sobě i vašim dětem pomohli rychle se zklidnit v zátěžových situacích? Bachovy kapky bezalkoholová směs pro děti s příchutí citronu je tu pro vaše nejbližší. 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Ušetřete při větším nákupu
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Odměňujeme věrnost zákazníků

Detailní popis produktu

Rádi byste sobě i vašim dětem pomohli rychle se zklidnit v zátěžových situacích? Bachovy kapky bezalkoholová směs pro děti s příchutí citronu je tu pro vaše nejbližší. Krizová směs dokáže účinně zklidnit v nepříjemných situacích do kterých se často dostávají ne jen děti.

Dětské kapky s příchutí citronu Esence Bachovy neboli Bachovky 30 ml

  • Bezalkoholová směs je vhodná pro děti od 3.let věku.
  • Užívání kapek je zcela bezpečné
  • Nelze se předávkovat, esence nevyvolávají žádnou závislost.
  • Nemají nežádoucí účinky.
  • Můžete je kombinovat se všemi způsoby léčení.

Bachovu esenci, která je pouze čistým produktem přírody využijete v širokém spektru nepříznivých situací. Proto mějte lahvičku krizové esence vždy po ruce. Bez problému ho schováte do kabelky, v přihrádce auta nebo v šuplíku pracovního stolu. Jak jednou poznáte skvělé účinky kapek, stanou se součástí vaší domácí lékárničky. Esence Rescue Remedy doceníte především v tíživých okamžicích při nervovém vypětí, projevech fobií nebo při záchvatech paniky. Pomůže vám bojovat proti strachu z létání, výšek, tmy nebo uzavřených prostor. Nastartuje vaše síly při zvýšení nervozity a trémy při extrémním vytížení ve škole či práci.

Krizové kapky se skládají z extraktů pěti vybraných bylinek jako jsou :

  • slíva třešňová
  • bílá lesní réva
  • devaterník penízkový
  • netýkavka žláznatá
  • snědek okoličnatý

Ty rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí. Navíc kvalitní složení je bez přidaného cukru i alkoholu. Cherry Plum (Slíva třešňová) – zoufalství, strach ze ztráty sebekontroly, hysterie. Clematis (Bílá lesní réva) – nepozornost, lhostejnost, bezvědomí Impatiens (Netýkavka žláznatá) – netrpělivost, předrážděnost, silné vnitřní napětí Rock Rose (Devaterník penízkovitý) – nezvládnutelný strach, úzkost, panika, boles tStar of Bethlehem (Snědek okoličnatý) – následky fyzického nebo psychického šoku.

Čtěte na BLOGU - Hyperaktivní dítě je nápor na nervy rodičů i učitelů

Složení: Macerát květů rostlin v pramenité vodě konzervované glycerinem bez přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek.

Ingrédients: Glycerin ( 20 % ) , Plant extracts ( 0,5 % ) , Ovocný extrakt ( 5,0 % ) , Pramenitá voda ( 74,5 % )

Doporučené dávkování: 4× denně po 4 kapkách nebo 16 kapek do 1 litru vody a upíjet během dne

Trvanlivost a skladování : Trvanlivost směsí se obvykle pohybuje mezi dvanácti týdny. Je však potřeba uvědomit si, že trvanlivost je výrazně ovlivněna tím, jak se směsí zacházíte. Trvanlivost zkracuje například nevhodné skladování (na přímém slunci nebo v horku. Prosíme tedy, skladujte esence v lednici. Stejně tak nepříznivě působí, pokud je kontaminováno kapátko, k čemuž může dojít například jeho odložením mimo lahvičku nebo dotykem se sliznicí v žádném případě tedy kapátko nenechat hlavně děti olizovat. Proto je potřeba směs před každým použitím vizuálně zkontrolovat. Při správném skladování a manipulaci lze expirační dobu lze prodloužit až na 6 měsíců.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, uchovejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu a vyváženou stravu.

Doplněk Stravy

Vyrobeno v ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: